מה המומחים חושבים על Barefoot?

“האוכפים האורתופדים של חברת Barefoot הגרמנית, מותאמים בדיוק לגב של הסוס שלכם. בעזרתו של רוני עיני, תוכלו לתת לסוס שלכם את התנאים הטובים ביותר עבורו וגם עבורכם. למי מאיתנו שלא יודע יותר מדי על סוסים, מומלץ לפגוש לשיחה את רוני. לאחר שתאזינו לרוני מדבר על סוסים, כנראה יתעורר בכם איזה חשק פנימי לדעת יותר.”

וואלה! הנבחרים
ערוץ בעלי המקצוע, הצרכנות והיזמות המוביל בארץ

“בסוכות רכבתי על אוכף ברפוט. האוכף מהפכני בכל קנה מידה. רכבתי בחיים על אין ספור אוכפים, עם רובם ככולם הסתדרתי, אבל לא היה לי נוח במיוחד. בשלושה ארבעה מקרים, מצאתי בדיוק את האוכף שהיה לי נוח בו, אבל אז, או שלא התאימו לסוס או שברוב המקרים היו אלה אוכפים פרטיים של אחרים.. מהאוכף הזה אחרי רכיבה של יומיים - פשוט לא רציתי לרדת..”

אורי פלג
מאלף ומדריך רכיבה - חוות רמות

לאחר חיפוש ארוך אחר אוכף עבור סוסה שתמיד הייתה מתוחה, נתקלתי באוכף Barefoot לפני כמה שנים. הסוסה שלי (תערובת וולשית-ערבית) קצרה במיוחד בגב, בעלת שכמות גבוהות ורגישה מאוד ללחץ. לא הייתי מרוצה מאף אחד מהאוכפים הקודמים שלי והרכיבה הייתה תמיד לחוצה. אוכף ה-Barefoot שינה את הרכיבה עם הסוסה שלי מקצה לקצה. הסוסה שלי החלה פתאום לאהוב להתמתח ורכבה באופן חופשי! נדרשתי להתרגל לצורת הרכיבה חדשה זו, אך העובדה שהסוסה שלי הרגישה כל כך נוח מתחת לאוכף הניעה אותי ומהר מאוד מצאתי את מקומי על האוכף. דבר לא השתנה עד היום - אנחנו מרוצים מאוכף ה-Barefoot שלנו!

ניקול רבנד
הופסטפס, גרמניה

הסוסים שלנו מראים לנו את רמת הרווחה שלהם באמצעות שפת הגוף והבעות הפנים שלהם. ככל שנתקרב לדפוסי התנועה הטבעיים, כך הסוס שלנו יוכל לנוע מאושר ורגוע יותר. עם מערכת האוכף של Barefoot, אנו מספקים לסוס שלנו את ההזדמנות הטובה ביותר לתנועה חופשית. הסוסים שלנו מביעים את שביעות רצונם מההמערכת הידידותית של Barefoot באמצעות תנועת אוזניים תוססת וערה, ההבעה הרכה והמבריקה בעיניהם ושפתיים ונחיריים נינוחים. מסיבה זו אני אוהבת להמליץ ​​ולהשתמש במוצרים מבית Barefoot.

מרליט וונדט
מומחית התנהגות סוסים

למרות שבתחילה הייתי סקפטית לגבי אוכפים ללא שלד, התרגול הראה שרוב הסוסים הציגו עצמם רגועים ומאושרים והשרירים שלהם התפתחו היטב - כמובן, בתנאי שנעשה שימוש בהתאמה נכונה וברכיבה נכונה. עבורי זהו סימן מובהק לכך שההתאמה והמבנה של האוכפים מהווים בסיס טוב לרכיבה בריאה וידידותית לסוסים. עבורי, Barefoot מייצגת מוצרים ידידותיים ואיכותיים לסוס, שפותחו במומחיות רבה ונולדו מתוך אהבה כנה לסוס.

סילביה צ'ארנקי
מומחית תקשורת סוסים

במרכז שלנו, התרשמתי במיוחד מאוכף "JustAjdust" המתכוונן. אני יכולה להתאים את גודל המושב לרוכב בצורה אופטימלית, בין אם מדובר בילדים או מבוגרים. לרוכבים יש אחיזה בטוחה הודות לריפודי הסקוטש לירכיים. רוכבים חדשים ומנוסים כאחד מרגישים מיד בנוח באוכף, שכן הם מרגישים את תנועת הסוס טוב יותר בגלל הקרבה לסוס וזה מקל על מעקב אחר התנועה.

סטפני ג'קובס
מנהלת בי"ס לרכיבה