הסיפור של חברת אוכף

סאבין אולמן היא פיזיותרפיסטית סוסים מומחית מגרמניה. לאחר שעבדה במשך שנים ארוכות עם סוסים שסבלו מבעיות גב הקשורות לאוכף, היא החליטה להשתמש בידע שצברה וליצור סדרת אוכפים משלה באיכות גבוהה.

סדרת האוכפים Barefoot-Saddle שהיא יצרה, הפכה במהרה לסדרת האוכפים 'ללא שדרת עץ' המובילה בעולם, והיא נמכרת כיום ב-23 מדינות ברחבי העולם.

על מנת לספק חווית רכיבה מושלמת, Barefoot מייצרת ומספקת מוצרים משלימים באיכות גבוהה המיוצרים מתוך מחשבה על בריאות ונוחות לסוס ולרוכב כאחד. כך תוכלו למצוא אצלנו שמיכות אוכף מיוחדות, חגורות בטן וארכובות חכמות ומגוון מוצרים חדשניים וידידותיים לסוס ולרוכב המיוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר בשוק.

סדרת Barefoot ממשיכה לעזור לאלפי סוסים ברחבי העולם להיות נינוחים יותר תחת האוכף וליצור חיבור מיוחד בין הסוס והרוכב.

חברת אוכף היא היבואן הרשמי של אוכפי ומוצרי ברפוט בישראל.

אודות רוני עיני

הכירו את רוני עיני, בן 63 ממושב נטעים. מדריך רכיבה מוסמך, איש סוסים בכל רמ"ח איבריו, מייסד חברת "אוכף" ציוד לסוסים ונציג רשמי של Barefoot גרמניה בישראל. הרומן של רוני עם עולם הסוסים החל כבר שהיה בן 8, רוני רכב על סוסים וטיפל בהם. רוני החל בקריירה העסקית ובפיתוח החברה בבעלות משפחתו ושימש כסמנכ"ל במשך כמה עשרות שנים. את הדרך המקצועית שלו בעולם הסוסים החל בתור בוקר בקיבוץ שניר בעבודתו באיסוף בקר.

בשנת 1996 עבר רוני תאונת אופנוע קשה שהעלתה שאלה עמוקה האם יוכל בכלל ללכת. הוא היה חודשים בבית החולים במצב שכיבה, לאחר מכן מרותק לכיסא גלגלים במשך שנתיים ונעזר בקביים למשך שנתיים נוספות. רוני האמין בכל התקופה שיחזור ללכת ולרכב על סוסים, אך זה לא היה פשוט. גם לאחר שהתנתק מכסא הגלגלים, ליוו את רוני כאבי גב כרוניים. רוני לא הצליח לרכב מפאת הכאב, אך לא ויתר ובתשוקה עמוקה החל ללמוד בוינגייט הדרכת רכיבה ואילוף סוסים.

למרות ההדרכה והלימודים התיאורטיים, רוני לא רצה לוותר על הרכיבה. הוא חקר וגילה שבארה"ב קיימים גזעי סוסים מסוג מיזורי וטנסי. סוסים אלו הם פסענים. כלומר, לא קופצים במהלך הריצה, מה שהיווה הגורם לכאבי הגב של רוני. הוא נסע לארה"ב והצליח לרכב ללא כאבים כלל. מה שגרם לו להביא את הסוסים לחווה שלו בנטעים ולהמשיך את הרומן.

בדרכו המקצועית השתתף רוני עיני בהרצאות, הדרכות, ימי עיון והשתלמויות בקליניקות של מיטב המאלפים במס' מדינות באירופה ובארה"ב, על תקשורת, אילוף והתנהגות הסוסים. העולם של ביו-מכניקה והאנטומיה של הסוס ריתק אותו וגרם לו להעמיק בנושא ולחקור אותו על בוריו.

כשרוני גילה את סבין אולמן, כירופרקטית לסוסים, מייסדת חברת Barefoot-אוכפים אורטופדיים לסוסים, לא יכל להישאר אדיש. הוא גילה שלא רק שאוכפים אלו אינם מזיקים לסוס, אלא שומרים על בריאותו תחת נוחות מקסימלית לרוכב. וכפי שכבר למדתם להכיר את רוני – הוא עשה מאמצים רבים על מנת להפוך ליבואן הרשמי והבלעדי של חברת Barefoot בישראל.

ובנימה אישית, מרוני אליכם:
"אם אתם רוכבים שאכפת להם: אכפת לכם מעצמכם, מבריאותכם ומבריאות הפרטנר שלכם: הסוס - אוכפי Barefoot הם הפיתרון היחיד עבורכם. הקמנו את האתר הזה על מנת לספק לכם מידע מפורט, תמונות, סרטונים ובקלות לקבוע התאמת אוכף לסוס. האתר בו אתם נמצאים כרגע הוא חסר תקדים בעולם הסוסים בישראל. אני זמין לכל שאלה שלכם בטלפון."

רוני
050-5-300-310