מערכת להגנה על גב הסוס

מערכת להגנה על גב הסוס

מערכת ה-VPS פותחה על ידי צוות הפיזיותרפיסטים של Barefoot גרמניה והינה המערכת המתקדמת בעולם לשמירה על גב הסוס. האוכף מתאים עצמו לתנועת הסוס באופן מושלם, ומשפר את זרימת הדם בעת רכיבה.
אוכף אנטומי ללא שלד

אוכף אנטומי ללא שלד

בשנת 2002 חברת Barefoot השיקה את האוכף הראשון שלה והציגה לקהילת הרוכבים את האוכף ללא השלד הראשון בעולם. מאז, הפכה חברת Barefoot לשם נרדף לאוכפים ללא שלד, והיא מובילה את מהפכת הרכיבה הבריאה שנה אחר שנה.
איך לבחור את מידת האוכף?

איך לבחור את מידת האוכף?

איך אוכל להיות בטוח מהי מידת המושב הנכונה עבורי? חשוב לוודא כי אתה בוחר את גודל המושב הנכון עבורך ועבור הסוס שלך. אם יותר מאדם אחד רוכב על הסוס, עליך לבחור את גודל המושב שיתאים לרוכב הגדול יותר.
שמיכת אוכף מותאמת אישית

שמיכת אוכף מותאמת אישית

שמיכת האוכף של Barefoot מאפשרת התאמה קלה ואופטימלית של האוכף לגבו של כל סוס . מערכת האוכף שלנו מורכבת מאוכף Barefoot, קשת קדמית הניתנת להחלפה המבטיחה זווית כתף נכונה של האוכף ושמיכה מותאמת (מיוחדת או אנטומית).
הסתגלות לאוכף החדש

הסתגלות לאוכף החדש

אוכפים ללא שדרה מסתגלים היטב לגב הסוס שלך, ומבטיחים התאמה מושלמת, שכן הם אינם מונחים בקשיחות על גב הסוס, אלא מתאימים עצמם סביב גופו של הסוס.
האוכף מחליק?

האוכף מחליק?

לקוחות שלנו שואלים לעתים קרובות האם למערכת האוכף שלנו יש אחיזה מספקת על גב הסוס. הרוכבים מפקפקים בכך שאוכף גמיש כל כך מציע את אותה רמת בטיחות כמו אוכפים רגילים.
סוסים בעלי גב קצר

סוסים בעלי גב קצר

אוכף Barefoot מתאים במיוחד לסוסים וסוסי פוני בעלי גב קצר, שכן הוא מחלק את משקל הרוכב בצורה שונה לחלוטין מאוכפים רגילים. באוכף Barefoot הרוכב יושב בין שני חלקים מובנים (הקשת הנשלפת בחלק הקדמי, והחלק המוגבה מאחור).
בניית שרירי הסוס

בניית שרירי הסוס

רוכב טוב בשילוב אימון נכון חשובים מאוד לגב הסוס. מבחינה זו, סוג הרכיבה שנבחר לא משנה כל כך, כל עוד הצרכים האנטומיים והפיזיולוגיים של הסוס עומדים בראש מעייננו בכל שלבי האימון.
ידידותי לסוס ולרוכב

ידידותי לסוס ולרוכב

חיבור מלא בין הסוס והרוכב מתאפשר רק כששניהם רגועים פיזית ומנטלית. סוס שאינו רגוע תחת האוכף, לעולם לא יהיה גמיש ושליו מספיק בכדי לעבור בין שלבי האילוף וליצור קשר עמוק עם הרוכב שלו. הגיעה העת לחווית רכיבה שלא הכרתם.